בוגרים ממליצים

רמה אקשטיין: " היה קורס מאוד מעשיר, מקצועי,רציני ומקיף. נותן המון ידע והעברת אותו עם כל הנשמה. עושה ממש חשק לעסוק בגישור משפחה".

נועה אקר מלכימן: " אני בהחלט מרגישה בנוח לומר שנכנסתי לקורס ויצאתי ממנו לא אותו דבר. זהו קורס שלקחתי ממנו הרבה ברמה המקצועית, המשפטית והגישורית. הקורס נתן לי ערך מוסף וזווית התבוננות אחרת על עולם הגישור בכלל וגישור משפחה בפרט. בהחלט ניכר המאמץ וההשקעה שהושקעו בקורס הזה ועל זה באמת כל התודה וההערכה למתת ולצוות שלה".

אורנה לבבי: " מתת יקרה, הקורס היה מעצים ומתרים. מתת העבירה את החומר בצורה מוקפדת במיוחד, מסודרת, עתירת ידע,ברגישות ובאנושיות עם גמישות מחשבתית יוצאת דופן. אני מרגישה שיצאתי מותרמת בצורה בלתי רגילה. שינויי החשיבה היו מידי מפגש. פשוט מדהים. תודה למתת המדהימה!".

מאיה חייק ארוך: " מתת מדהימה, זה היה קורס "בוטיק" כמו שהבטחת.החל בפרטים הקטנים ביותר, החשיבה שהושקעה בכל פרט ופרט, התיקיות היפות שחילקת בתחילת הקורס, מקום המפגש הנעים,הכיבוד והחשיבה על הגשת המזון הבריא והאופן שהוגש, האישיות שלך ונעם ההליכות שבך מיד שבו אותי.הידע הרב שהפגנת בתחום של דיני משפחה ובתחום גישור משפחה. הרצון שלך לחלוק איתנו את הידע, ההתעקשות שלך לגבי עובדות שכל אחד ואחד מאתנו חייב ללמוד, להבין ואכן הבין. קיבלתי בקורס הייחודי הזה ידע רב ממך בנושא המשפחה, גם במה שקורה היום בבתי משפט ואיך לנהוג במגושרים. הכל תוך הערכה וכבוד. תודה רבה לך מתת על אבני הדרך. את רגישה, אמפתית, אכפתית ,סימפטית וסבלנית. תודה רבה לך מתת. כשמך כן את!".

רות ברלס: " אני רוצה להמליץ על הקורס הזה. הקורס נתן לי המון ידע ותחושה של בטחון. מתת, את דמות שאפשר ללמוד ממנה המון. את רהוטה, את מלאת ידע, את חמה ואוהבת אנשים. אני מודה לך על כל מה שנתת. הסימולציה הייתה מצוינת, ההערות היו במקום. תודה! אני ממליצה על הקורס בחום למי שרוצה להיות חלק מתחום גישור משפחה".

אלישבע ברנדט:" אני רוצה להגיד לך תודה מהמקום של המשפטן הפרקטי שקצת זנח את המשפטים וחשב שהמקצוע לא מביא לידי ביטוי את הרצונות והשאיפות ואת הערך המוסף האמיתי שיש לו איזה שהי תרומה לאנשים, לעולם טוב יותר. בזכותך חזרתי לעשות את החיבור הנכון בין משפטים לגישור. להביא את הפלטפורמה של המשפט ולקחת אותה למקום שיש לה באמת תרומה אמיתית לאנשים וערך מוסף לעולם אפילו. המון המון תודה!".

אורית ליברמן: " באתי לקורס אחרי הרבה קורסים שעשיתי והקורס הזה היה מקצועי,מעניין ומקדם במיוחד. זה היה מאוד מעשיר והרגשתי שאני בידיים שיכולות ממש להוביל אותי קדימה.ממש תודה!".

מתלבטים? יש לכם שאלות? צרו קשר עוד היום לפגישת היכרות

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.

Wisy - שיווק באינטרנט